Více o společnosti Albert

Albert nabízí svým zákazníkům více jak 33 000 položek. Najdete zde čerstvé ovoce i zeleninu jak z trhu českého, tak zahraničního. V prodejnách Albert nechybí ani sortiment potravin BIO. Každý z Hypermarketů Albert pak disponuje svou vlastní pekárnou a v hypermarketech můžete nalézt i něco z elektroniky, oděvů, sportovních potřeb nebo knih. Albert nabízí i sortiment soukromých značek jako jsou Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a BASIC.

Právě mezi supermarketem Albert a hypermarketem Albert je nutno rozlišovat. Hypermarket nabízí širší sortiment zboží a také jiné akce, než supermarket. Supermarket Albert jsou obecně menší prodejny, které jsou ve městech, blíže k zákazníkům. Najdete je i v samotných centrech měst. Naopak hypermarkety Albert jsou umisťovány spíše na periferie do větších obchodních center a shopping parků.

O všech akčních nabídkách obou typů obchodů řetězce Albert se dozvíte z aktuálních letáků Albert supermarket a letáků Albert hypermarket.

Prodejny Albert jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny od 7:00 do 21:00 a samotné hypermarkety denně od 7:00 do 22:00.

Aktuální akční letáky vycházejí vždy ve středu a platí do úterý následujícího týdne, přičemž se liší nabídka pro hypermarket a nabídka pro supermarket.

Hypermarket Albert je k nalezení ve všech větších městech po celé České republice.

Obchodní značka se nachází pod zastřešením společnosti Ahold, která se na českém trhu poprvé objevila s obchodní sítí prodejen pod značkou MANA. Albert provozuje své prodejny mimo jiné v městech: Praha, Brno, Prdubice, Nymburk, Olomouc nebo Opava.

Všechny řetězce