Albert

ALBERT akční leták na příští týden od středy 18.9.2019 - hypermarket i supermarket

4.5/5 - 40

Více o společnosti Albert

Albert nabízí svým zákazníkům více jak 33 000 položek. Najdete zde čerstvé ovoce i zeleninu jak z trhu českého, tak zahraničního. V prodejnách Albert nechybí ani sortiment potravin BIO. Každý z Hypermarketů Albert pak disponuje svou vlastní pekárnou a v hypermarketech můžete nalézt i něco z elektroniky, oděvů, sportovních potřeb nebo knih. Albert nabízí i sortiment soukromých značek jako jsou Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a BASIC.

Právě mezi supermarketem Albert a hypermarketem Albert je nutno rozlišovat. Hypermarket nabízí širší sortiment zboží a také jiné akce, než supermarket. Supermarket Albert jsou obecně menší prodejny, které jsou ve městech, blíže k zákazníkům. Najdete je i v samotných centrech měst. Naopak hypermarkety Albert jsou umisťovány spíše na periferie do větších obchodních center a shopping parků.

O všech akčních nabídkách obou typů obchodů řetězce Albert se dozvíte z aktuálních letáků Albert supermarket a letáků Albert hypermarket.

Prodejny Albert jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny od 7:00 do 21:00 a samotné hypermarkety denně od 7:00 do 22:00.

Aktuální akční letáky vycházejí vždy ve středu a platí do úterý následujícího týdne, přičemž se liší nabídka pro hypermarket a nabídka pro supermarket.

Hypermarket Albert je k nalezení ve všech větších městech po celé České republice.

Obchodní značka se nachází pod zastřešením společnosti Ahold, která se na českém trhu poprvé objevila s obchodní sítí prodejen pod značkou MANA. Albert provozuje své prodejny mimo jiné v městech: Praha, Brno, Prdubice, Nymburk, Olomouc nebo Opava.

Všechny řetězce

Albert

Albert

Kaufland

Kaufland

Penny Market

Penny Market

Billa

Billa

Lidl

Lidl

Pepco

Pepco

Tesco

Tesco

Globus

Globus

Teta drogerie

Teta drogerie

Norma

Norma

Sconto nábytek

Sconto nábytek

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Planeo elektro

Planeo elektro

Mountfield

Mountfield

Kik

Kik

Obi

Obi

Ikea

Ikea

Jysk

Jysk

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Hecht

Hecht

Mall.cz

Mall.cz

Takko

Takko