Více o společnosti Billa

Billa je rozšířenou obchodní sítí po celém území České republiky. Každý obchod má vlastní pekárnu a zaměřuje se na dovoz nejkvalitnější zeleniny a ovoce. Sortiment zahrnuje jak potraviny, tak i produkty pro domácí užití. Lze tu najít také regionální potraviny, čerstvé ryby a maso, pečivo, zákusky a mnoho dalšího.

Mimo ostatní značky má Billa i značky privátní jako BILLA Premium, BILLA Easy, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever, My a Today.

Pro obchodní síť Billa je klíčová spokojenost zákazníka. Svým zákazníkům proto garantuje například čerstvost zboží, a pokud v obchodě najdete prošlé zboží, dostanete jiné zdarma. Stejně tak, pokud je před vámi u pokladny více než 5 zákazníků a nejsou otevřeny všechny pokladny, získáte na pokladně slevový kupon na další nákup. Samozřejmostí je také garance výměny zboží, pokud nejste spokojeni s kvalitou produktu, který jste zakoupili. Billa garantuje i to, že veškeré zboží uvedené v letáku najdete i v prodejnách a pokud ne, bude vám nabídnuto jiné, ve srovnatelné kvalitě a za stejnou cenu.

Všechny informace a akční nabídku přináší Billa aktuální leták.

Prodejny Billa jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny pak od 7:00 do 21:00. Někde však Billa otevírá až v 8:00 a zavírá ve 20:00. Akční letáky jsou rozděleny do mnoha menších s konkrétními nabídkami, mnohdy i pro konkrétní regiony nebo prodejny. Hlavní Billa aktuální leták vychází ve středu a má platnost do následujícího úterý.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990 a aktuálně zaměstnává více jak 6000 zaměstnanců ve svých 215 prodejnách. Prodejny Billa jsou nyní také v Itálii, Slovensku, Rusku, Chorvatsku, Rumunsku, Ukrajině a Bulharsku. 

Všechny řetězce