Billa

BILLA nový akční leták od středy 25.9.2019 na příští týden

4.3/5 - 53

Více o společnosti Billa

Billa je rozšířenou obchodní sítí po celém území České republiky. Každý obchod má vlastní pekárnu a zaměřuje se na dovoz nejkvalitnější zeleniny a ovoce. Sortiment zahrnuje jak potraviny, tak i produkty pro domácí užití. Lze tu najít také regionální potraviny, čerstvé ryby a maso, pečivo, zákusky a mnoho dalšího.

Mimo ostatní značky má Billa i značky privátní jako BILLA Premium, BILLA Easy, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever, My a Today.

Pro obchodní síť Billa je klíčová spokojenost zákazníka. Svým zákazníkům proto garantuje například čerstvost zboží, a pokud v obchodě najdete prošlé zboží, dostanete jiné zdarma. Stejně tak, pokud je před vámi u pokladny více než 5 zákazníků a nejsou otevřeny všechny pokladny, získáte na pokladně slevový kupon na další nákup. Samozřejmostí je také garance výměny zboží, pokud nejste spokojeni s kvalitou produktu, který jste zakoupili. Billa garantuje i to, že veškeré zboží uvedené v letáku najdete i v prodejnách a pokud ne, bude vám nabídnuto jiné, ve srovnatelné kvalitě a za stejnou cenu.

Všechny informace a akční nabídku přináší Billa aktuální leták.

Prodejny Billa jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny pak od 7:00 do 21:00. Někde však Billa otevírá až v 8:00 a zavírá ve 20:00. Akční letáky jsou rozděleny do mnoha menších s konkrétními nabídkami, mnohdy i pro konkrétní regiony nebo prodejny. Hlavní Billa aktuální leták vychází ve středu a má platnost do následujícího úterý.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1990 a aktuálně zaměstnává více jak 6000 zaměstnanců ve svých 215 prodejnách. Prodejny Billa jsou nyní také v Itálii, Slovensku, Rusku, Chorvatsku, Rumunsku, Ukrajině a Bulharsku. 

Všechny řetězce

Albert

Albert

Kaufland

Kaufland

Penny Market

Penny Market

Billa

Billa

Lidl

Lidl

Pepco

Pepco

Tesco

Tesco

Globus

Globus

Teta drogerie

Teta drogerie

Norma

Norma

Sconto nábytek

Sconto nábytek

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Planeo elektro

Planeo elektro

Mountfield

Mountfield

Kik

Kik

Obi

Obi

Ikea

Ikea

Jysk

Jysk

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Hecht

Hecht

Mall.cz

Mall.cz

Takko

Takko