Více o společnosti Globus

Globus prodává svůj sortiment za nejnižší možnou cenu na trhu a málokterý obchodní řetězec se může vyrovnat tak rozsáhlou nabídkou, jako právě Globus. Ten zákazníkům přináší celkem 15 tisíc položek potravinářského charakteru a 45 tisíc nepotravinářského zboží.

Globus hledí především na čerstvost potravin, proto zde můžete naleznou pult s čerstvými uzeninami i masem. Nechybí ani vlastní pekárna a dokonce restaurace nabízející českou i světovou kuchyni.

Důležitá je pro Globus také spokojenost svých zákazníků, kterým garantuje například to, že zboží, které si vyberete v letáku, nebude vyprodané, a pokud ano, řetězec ho pro vás zajistí nejpozději do 14 dnů. Pokud se do této doby zboží zajistit nepodaří, nabídne vám za stejnou cenu zboží srovnatelné kvality (nevztahuje se na zboží označené DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB).

Zákazníci mají také možnost vrácení zboží v původním obalu do 30 dnů od nákupu a to bez udání důvodu (jen potravinářské zboží lze vrátit pouze v případě uplynulého data minimální spotřeby).

Aktuální leták - kdy vychází a jakou má platnost?

Aktuální leták Globus vychází vždy ve čtvrtek a platí týden do příštího čtvrtku. U nás najdete leták na příští týden vždy pár dní předem a proto vám nikdy neujde žádna sleva.

Všechny řetězce