Globus

Globus prodává svůj sortiment za nejnižší možnou cenu na trhu a málokterý obchodní řetězec se může vyrovnat tak rozsáhlou nabídkou, jako právě Globus. Ten zákazníkům přináší celkem 15 tisíc položek potravinářského charakteru a 45 tisíc nepotravinářského zboží.

Globus hledí především na čerstvost potravin, proto zde můžete naleznou pult s čerstvými uzeninami i masem. Nechybí ani vlastní pekárna a dokonce restaurace nabízející českou i světovou kuchyni. Na pravidelné akce prodejny upozorňuje akční leták Globus.

Důležitá je pro Globus také spokojenost svých zákazníků, kterým garantuje například to, že zboží, které si vyberete v letáku, nebude vyprodané, a pokud ano, řetězec ho pro vás zajistí nejpozději do 14 dnů. Pokud se do této doby zboží zajistit nepodaří, nabídne vám za stejnou cenu zboží srovnatelné kvality (nevztahuje se na zboží označené DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB).

Zákazníci mají také možnost vrácení zboží v původním obalu do 30 dnů od nákupu a to bez udání důvodu (jen potravinářské zboží lze vrátit pouze v případě uplynulého data minimální spotřeby).

Všechny řetězce

Sconto nábytek

Tchibo

Alza

Planeo elektro

Mountfield

Globus

Kik

Pepco

Obi

Ikea

Jysk

Bonprix

Norma

CCC

Hecht

Mall.cz

Takko

Albert

Kaufland

Penny Market

Billa

Lidl

Tesco

Teta drogerie