Globus

GLOBUS - aktuální leták na příští týden od čtvrtka 19.9.2019

4.7/5 - 57

Více o společnosti Globus

Globus prodává svůj sortiment za nejnižší možnou cenu na trhu a málokterý obchodní řetězec se může vyrovnat tak rozsáhlou nabídkou, jako právě Globus. Ten zákazníkům přináší celkem 15 tisíc položek potravinářského charakteru a 45 tisíc nepotravinářského zboží.

Globus hledí především na čerstvost potravin, proto zde můžete naleznou pult s čerstvými uzeninami i masem. Nechybí ani vlastní pekárna a dokonce restaurace nabízející českou i světovou kuchyni.

Důležitá je pro Globus také spokojenost svých zákazníků, kterým garantuje například to, že zboží, které si vyberete v letáku, nebude vyprodané, a pokud ano, řetězec ho pro vás zajistí nejpozději do 14 dnů. Pokud se do této doby zboží zajistit nepodaří, nabídne vám za stejnou cenu zboží srovnatelné kvality (nevztahuje se na zboží označené DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB).

Zákazníci mají také možnost vrácení zboží v původním obalu do 30 dnů od nákupu a to bez udání důvodu (jen potravinářské zboží lze vrátit pouze v případě uplynulého data minimální spotřeby).

Aktuální leták - kdy vychází a jakou má platnost?

Aktuální leták Globus vychází vždy ve čtvrtek a platí týden do příštího čtvrtku. U nás najdete leták na příští týden vždy pár dní předem a proto vám nikdy neujde žádna sleva.

Všechny řetězce

Albert

Albert

Kaufland

Kaufland

Penny Market

Penny Market

Billa

Billa

Lidl

Lidl

Pepco

Pepco

Tesco

Tesco

Globus

Globus

Teta drogerie

Teta drogerie

Norma

Norma

Sconto nábytek

Sconto nábytek

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Planeo elektro

Planeo elektro

Mountfield

Mountfield

Kik

Kik

Obi

Obi

Ikea

Ikea

Jysk

Jysk

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Hecht

Hecht

Mall.cz

Mall.cz

Takko

Takko