Více o společnosti Kaufland

Společnost Kaufland má v České republice přes 100 hypermarketů a řetězec je v tuzemském kraji považován za nejkonkurenceschopnější. Historie společnosti Kaufland sahá až do předválečného německého období. V dnešní době patří tento obchodní řetězec k nejsilnějším potravinářským společnostem na území celého Německa. Česká republika se první prodejny dočkala v roce 1998, kdy se slavnostně otevřela prodejna v Kladně a aktuálně existuje několik set poboček po celém území ČR.

Mimo vlastních kvalitních produktů společnosti zde můžete nalézt značkový sortiment od potravin až po domácí potřeby.

Hlavní devízou sítě je čerstvé a kvalitní ovoce se zeleninou nebo vlastní pekárna, která rozpéká pečivo každou hodinu. Na pravidelné akce prodejny upozorňuje vždy leták Kaufland na příští týden.

Společnost Kaufland si zakládá jak na spokojenosti svých zákazníků, tak na spokojenosti zaměstnanců. Hlavním mottem obchodu je „z lásky k Česku“, proto tu lze nalézt mnoho českých produktů. Řetězec dále nabízí i značky produktů pro účely zvláštní výživy – například sortiment výrobků bez laktózy pod značkou K-Classic Lactosefree nebo značku K-Take it veggie obsahující výrobky pro vegany a vegetariány.

Kromě běžného prodeje nabízí společnost Kaufland i další služby svým zákazníkům - jde o celou šíři informačních online služeb, počínaje online akčním letákem, přes webovou kuchařku, až po mobilní aplikaci plnou akcí a slev.

Prodejny Kaufland jsou otevřeny denně od 7:00 do 22:00, vybrané prodejny pak od 6:00 do 21:00.

Nové letáky pro příští týden vycházejí vždy ve středu a platné jsou do následujícího úterý.

Všechny řetězce