Více o společnosti Kik

KIK textil a diskont se nachází ve všech větších městech na frekventovaných místech. Nalézt zde můžete vše o pánského, dámského nebo dětského oblečení až po bytové doplňky nebo hygienické potřeby. Prodejny KIK jsou nakloněné strategii, že čím levněji, tím lépe. Díky tomuto přístupu jsou prodejny hojně navštěvovány a mezi lidmi vysoce oblíbené.

Nejvíce se prodejny KIK zaměřují právě na módu. A to pro kohokoliv. Od nejmenších miminek přes batolata a děti školního věku, dospívající, dospělé (dokonce i v nadměrných velikostech), až po těhotné maminky. Móda je tu nabízena v různých stylech. Všichni si tu také mohou nakoupit spodní prádlo i obuv.

V sortimentu lze dále nalézt levné bytové doplňky, hygienické potřeby, textil nejrůznějšího zaměření, dokonce i krmení pro psy nebo hračky pro děti. Rovněž zde naleznete sortiment, který se jinde v tak nízké cenové relaci obtížně hledá.

Samozřejmostí jsou také doplňky například v podobě kabelek, drobné bižuterie, sponek do vlasů či třeba rukavic. Za neobvykle nízké ceny tu nakoupíte i různé dekorace, potřeby a vybavení na zahradu, některé sportovní potřeby a také věci pro psaní a kreslení. Vše najdete v aktuálním letáku Kik.

Prodejny Kik jsou otevřeny denně od 9:00 do 19:00, některé prodejny pak od 9:00 do 18:00.

Akční letáky vycházejí v různých časových intervalech, a to podle jejich zaměření. Některé mají platnost týden, jiné například i měsíc.

Všechny řetězce