Více o společnosti Kik

KIK textil a diskont se nachází ve všech větších městech na frekventovaných místech. Nalézt zde můžete vše o pánského, dámského nebo dětského oblečení až po bytové doplňky nebo hygienické potřeby. Prodejny KIK jsou nakloněné strategii, že čím levněji, tím lépe. Díky tomuto přístupu jsou prodejny hojně navštěvovány a mezi lidmi vysoce oblíbené.

Nejvíce se prodejny KIK zaměřují právě na módu. A to pro kohokoliv. Od nejmenších miminek přes batolata a děti školního věku, dospívající, dospělé (dokonce i v nadměrných velikostech), až po těhotné maminky. Móda je tu nabízena v různých stylech. Všichni si tu také mohou nakoupit spodní prádlo i obuv.

V sortimentu lze dále nalézt levné bytové doplňky, hygienické potřeby, textil nejrůznějšího zaměření, dokonce i krmení pro psy nebo hračky pro děti. Rovněž zde naleznete sortiment, který se jinde v tak nízké cenové relaci obtížně hledá.

Samozřejmostí jsou také doplňky například v podobě kabelek, drobné bižuterie, sponek do vlasů či třeba rukavic. Za neobvykle nízké ceny tu nakoupíte i různé dekorace, potřeby a vybavení na zahradu, některé sportovní potřeby a také věci pro psaní a kreslení. Vše najdete v aktuálním letáku Kik.

Prodejny Kik jsou otevřeny denně od 9:00 do 19:00, některé prodejny pak od 9:00 do 18:00.

Akční letáky vycházejí v různých časových intervalech, a to podle jejich zaměření. Některé mají platnost týden, jiné například i měsíc.

Všechny řetězce

Albert

Albert

Kaufland

Kaufland

Penny Market

Penny Market

Billa

Billa

Lidl

Lidl

Pepco

Pepco

Tesco

Tesco

Globus

Globus

Teta drogerie

Teta drogerie

Norma

Norma

Sconto nábytek

Sconto nábytek

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Planeo elektro

Planeo elektro

Mountfield

Mountfield

Kik

Kik

Obi

Obi

Ikea

Ikea

Jysk

Jysk

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Hecht

Hecht

Mall.cz

Mall.cz

Takko

Takko