Více o společnosti Lidl

Společnost Lidl se aktuálně nachází takřka ve všech větších městech (Praha, Olomouc, Brno, Ostrava, Litoměřice, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Opava, Frýdek Místek nebo Karlovy Vary,..). Od své konkurence se odlišuje zejména jinou strukturou nabídky. Ve většině případů zde můžeme nalézt německé potraviny té nejvyšší kvality. Právě Německo je totiž místem, kde byla otevřena vůbec první prodejna Lidl, a to s tehdejším i současným cílem: nabídnout zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny.

Díky zajištění stálých dodavatelů a výrobců potravin pod záštitou prodejen Lidl se tu můžete setkat s tak nízkými cenami za natolik kvalitní zboží, že pravidelně poráží konkurenci v nezávislých testech, nebo se drží na špičce konkurenčních produktů.

Společnost Lidl si pro své potřeby nechala vytvořit také dlouhou řadu tzv. privátních značek, tedy značek a jejich produktů, které nikde jinde nekoupíte. V současnosti prodejny Lidl zastupují více než 100 obchodních značek a jejich nabídky se v Lidl aktuálních letících pravidelně střídají.

Prodejny Lidl, kterých je v ČR již 237, zákazníkům nabízí sortiment čerstvé zeleniny, pečiva, potravin zdravé výživy, ale také sortiment oděvů, spotřební elektroniky i nápadů pro přeměnu domova. Na pravidelné akce upozorňuje vždy aktuální leták, který vychází pravidelně v pondělí a platí týden do příštiho pondělí.

Další informace o společnosti Lidl naleznete na oficiálních stránkach https://www.lidl.cz

Prodejny Lidl jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00.

Aktuální letáky na příští týden vycházejí vždy v pondělí a jsou rozděleny na dvě části. První část nabídky platí již od pondělí, další až od čtvrtka, obě však platí do neděle.

Všechny řetězce