Více o společnosti Penny Market

Penny Market je jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. Mottem společnosti je: „Nakupujte hezky česky.“

Ve svých prodejnách nabízí pečivo lokálních pekařů, maso a uzeniny především českých řezníků, ovoce a zeleninu od farmářů nebo výběr piv z oblíbených lokálních speciálů.

Penny Market působí i v jiných zemích Evropy a v České republice má v současné době 350 prodejen, které nabízejí více než 2000 položek v celkovém spektru potravinářských výrobků. Prodejny navíc vždy nabízejí lokální sortiment dané oblasti, kde je Penny Market vystavěn. Takže se tu zákazníci mohou setkat s českými výrobky nejen od velkých producentů, ale v posledních letech i s produkty od menších regionálních výrobců potravin.

Nabídku zboží rozšiřují prodejny Penny Market každý týden o nové akční položky, jak z oblasti potravin, tak i spotřebního zboží. Na pravidelné akce upozorňuje vždy aktuální leták Penny Market.

Prodejny Penny Market jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00.

Aktuální letáky vycházejí vždy v pondělí (tzv. Pondělník) – s platností do středy. A pak ve čtvrtek (tzv. Čtvrtečník), s platností do neděle.

Penny Market také vydává katalogy, a to vždy ve čtvrtek. Jejich platnost je delší, konkrétně do středy dalšího týdne.

Všechny řetězce