Penny Market

Penny Market je jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. Mottem společnosti je: „Nakupujte hezky česky.“

Ve svých prodejnách nabízí pečivo lokálních pekařů, maso a uzeniny především českých řezníků, ovoce a zeleninu od farmářů nebo výběr piv z oblíbených lokálních speciálů.

Penny Market působí i v jiných zemích Evropy a v České republice má v současné době 350 prodejen, které nabízejí více než 2000 položek v celkovém spektru potravinářských výrobků. Prodejny navíc vždy nabízejí lokální sortiment dané oblasti, kde je Penny Market vystavěn. Takže se tu zákazníci mohou setkat s českými výrobky nejen od velkých producentů, ale v posledních letech i s produkty od menších regionálních výrobců potravin.

Nabídku zboží rozšiřují prodejny Penny Market každý týden o nové akční položky, jak z oblasti potravin, tak i spotřebního zboží. Na pravidelné akce upozorňuje vždy aktuální leták Penny Market.

Prodejny Penny Market jsou otevřeny denně od 7:00 do 20:00.

Aktuální letáky vycházejí vždy v pondělí (tzv. Pondělník) – s platností do středy. A pak ve čtvrtek (tzv. Čvrtečník), s platností do neděle.

Penny Market také vydává katalogy, a to vždy ve čtvrtek. Jejich platnost je delší, konkrétně do středy dalšího týdne.

Všechny řetězce

Sconto nábytek

Tchibo

Alza

Planeo elektro

Mountfield

Globus

Kik

Pepco

Obi

Ikea

Jysk

Bonprix

Norma

CCC

Hecht

Mall.cz

Takko

Albert

Kaufland

Penny Market

Billa

Lidl

Tesco

Teta drogerie