Více o společnosti Tesco

Tesco aktuálně patří mezi nejuznávanější maloobchodní prodejce na území České republiky. Je flexibilním řetězcem s maximální přizpůsobivostí dané lokalitě a zvykům místních zákazníků. Stejně tak, jak se zasazuje o kvalitu a čerstvost nabízeného sortimentu, hledí i na životní prostředí města, ve kterém působí.

Velmi rychlým tempem se rozšiřuje sortiment zboží i služeb, které obchodní řetězec Tesco nabízí. Nejedná se pouze o zboží potravinářské, oděvy, obuv, elektroniku, věci na zahradu a do domácnosti, ale také o doplňkové služby, které Tesco svým zákazníkům nabízí.

Mezi nověji zavedené služby patří například slevy s kartou ClubCard, hotovostní půjčky s příjemnou úrokovou sazbou a dobrými podmínkami splácení, případně nákup na splátky s úrokem 0%.

Společnost Tesco se coby virtuální operátor mobilní sítě rovněž zasazuje o levnější volání skrze vlastní službu Tesco Mobile. Mezi držiteli Tesco Mobile klienti volají a posílají sms zprávy zdarma a do ostatních sítí volají levněji, než je běžné u velkých operátorů.

Velkou novinkou v oblasti Tesco doplňkových služeb je i možnost online nákupu, kdy v některých částech republiky doveze společnost Tesco online nákup zákazníkovi až domů. Zatím služba nefunguje po celém území, ale je postupně rozšiřována.

Posláním řetězce Tesco je:„Každý den něco navíc“, které se stanovilo v roce 2016. Jeho smyslem je být číslem jedna pro zákazníky, a to díky tomu, že jim pomůže vychutnat si lepší kvalitu a také jednodušší způsob života.

Veškerou aktuální nabídku vždy uvádí Tesco aktuální leták jak pro malé hypermarkety, tak pro supermarkety, kdy se nabídky liší.

Prodejny Tesco jsou otevřeny denně od 7:00 do 21:00, vybrané prodejny od 7:00 do 22:00 a hypermarkety od 6:00 do 24:00.

Aktuální akční letáky vycházejí vždy ve středu a platí do příštího týdne do úterý. Najdete tu však i magazín či katalogy.

Všechny řetězce