Tesco

TESCO - aktuální akční leták na příští týden od středy 25.9.2019

4/5 - 65

Více o společnosti Tesco

Tesco aktuálně patří mezi nejuznávanější maloobchodní prodejce na území České republiky. Je flexibilním řetězcem s maximální přizpůsobivostí dané lokalitě a zvykům místních zákazníků. Stejně tak, jak se zasazuje o kvalitu a čerstvost nabízeného sortimentu, hledí i na životní prostředí města, ve kterém působí.

Velmi rychlým tempem se rozšiřuje sortiment zboží i služeb, které obchodní řetězec Tesco nabízí. Nejedná se pouze o zboží potravinářské, oděvy, obuv, elektroniku, věci na zahradu a do domácnosti, ale také o doplňkové služby, které Tesco svým zákazníkům nabízí.

Mezi nověji zavedené služby patří například slevy s kartou ClubCard, hotovostní půjčky s příjemnou úrokovou sazbou a dobrými podmínkami splácení, případně nákup na splátky s úrokem 0%.

Společnost Tesco se coby virtuální operátor mobilní sítě rovněž zasazuje o levnější volání skrze vlastní službu Tesco Mobile. Mezi držiteli Tesco Mobile klienti volají a posílají sms zprávy zdarma a do ostatních sítí volají levněji, než je běžné u velkých operátorů.

Velkou novinkou v oblasti Tesco doplňkových služeb je i možnost online nákupu, kdy v některých částech republiky doveze společnost Tesco online nákup zákazníkovi až domů. Zatím služba nefunguje po celém území, ale je postupně rozšiřována.

Posláním řetězce Tesco je:„Každý den něco navíc“, které se stanovilo v roce 2016. Jeho smyslem je být číslem jedna pro zákazníky, a to díky tomu, že jim pomůže vychutnat si lepší kvalitu a také jednodušší způsob života.

Veškerou aktuální nabídku vždy uvádí Tesco aktuální leták jak pro malé hypermarkety, tak pro supermarkety, kdy se nabídky liší.

Prodejny Tesco jsou otevřeny denně od 7:00 do 21:00, vybrané prodejny od 7:00 do 22:00 a hypermarkety od 6:00 do 24:00.

Aktuální akční letáky vycházejí vždy ve středu a platí do příštího týdne do úterý. Najdete tu však i magazín či katalogy.

Všechny řetězce

Albert

Albert

Kaufland

Kaufland

Penny Market

Penny Market

Billa

Billa

Lidl

Lidl

Pepco

Pepco

Tesco

Tesco

Globus

Globus

Teta drogerie

Teta drogerie

Norma

Norma

Sconto nábytek

Sconto nábytek

Tchibo

Tchibo

Alza

Alza

Planeo elektro

Planeo elektro

Mountfield

Mountfield

Kik

Kik

Obi

Obi

Ikea

Ikea

Jysk

Jysk

Bonprix

Bonprix

CCC

CCC

Hecht

Hecht

Mall.cz

Mall.cz

Takko

Takko